Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

RUSZYŁY ROZGRYWKI V EDYCJI GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

mt_ignore

W dniu 19 listopada 2017 roku zainaugurowane zostały rozgrywki V-ej edycji Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Kluczewsku. Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej pięcioosobowej na terenie Gminy Kluczewsko oraz wyłonienie najlepszej drużyny, której zostanie przyznany tytuł mistrzowski i Puchar Wójta Gminy Kluczewsko. W tym sezonie do sportowej walki o Mistrzostwo przystąpiło 16 drużyn. Patronat honorowy nad
V edycją GLH sprawuje Pan Rafał Pałka Wójt Gminy Kluczewsko. Gminna Liga Halowa Piłki Nożnej rozgrywana jest systemem weekendowym w okresie listopad - luty. Rozgrywki prowadzone są zgodnie z terminarzem, który dostępny jest na stronie internetowej ligi (http://glh-kluczewsko.futbolowo.pl/index.php). Mecze rozgrywane są w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kluczewsku, ul. Leśna 1.

Czytaj więcej: RUSZYŁY ROZGRYWKI  V EDYCJI GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 

III Miejsce Dziewcząt z Kluczewska w Gowarczowie…

Czytaj więcej: III Miejsce Dziewcząt z Kluczewska w Gowarczowie…W dniu 18 października w Gowarczowie odbył się pierwszy z eliminacyjnych turniejów do „Świętokrzyskiego Volley Cup”. Jako pierwsze rywalizację rozpoczęły dziewczęta z rocznika 2004. W zawodach zagrało 8 drużyn a wśród nich Reprezentacja SP Kluczewsko. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, gdzie rozgrywano 2 sety do 21 punktów.

Czytaj więcej: III Miejsce Dziewcząt z Kluczewska w Gowarczowie…

Gmina Kluczewsko na trasie Rajdu Kolarskiego

Czytaj więcej: Gmina Kluczewsko na trasie Rajdu KolarskiegoW dniu 30 kwietnia na stadionie w Kluczewsku mieliśmy okazję gościć uczestników 52 Ogólnopolskiego Rajdu Kolarskiego PTTK "Trójprzymierze – Przedbórz 2017". W tym roku organizatorzy rajdu, czyli Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach, Świętokrzyski Klub Turystów Kolarzy "KIGARI" PTTK Kielce oraz Klub Turystyki Rowerowej PTTK Przedbórz wybrali Przedbórz jako bazę wypadową. Jednym z celów rajdu było poznanie walorów turystycznych Ziemi Przedborskiej i jej najbliższej okolicy. Podczas odpoczynku kolarze podziwiali walory przyrodnicze naszej Gminy, gdzie szczególną uwagę odwiedzających przyciągnęła neogotycka wozownia z XIX wieku.

Czytaj więcej: Gmina Kluczewsko na trasie Rajdu Kolarskiego

Dziewczęta z siatkarskim DNA

Czytaj więcej: Dziewczęta z siatkarskim DNAZawodniczki GKS Kluczewsko zakończyły swoją przygodę z XI edycją Świętokrzyskiej Ligi LZS,mimo wielkiego zapału do gry i niepokładanej ilości energii przegrały ze starszymi i bardziej doświadczonymi koleżankami z Fałkowa i Jędrzejowa. Porażka w lidze zmobilizowała dziewczęta i na turnieju w Gowarczowie o puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum wywalczyły I miejsce. Reprezentantki Gminy Kluczewsko wzięły udział również w turniejach z organizowanych z okazji Dnia Kobiet w Kluczewsku, gdzie zajęły I miejsce i Fałkowie, gdzie zajęły IV miejsce. Wspólnie spędzone chwile,emocje na meczu ,zabawa w autokarze ,nowe znajomości-wszystko  po to ,aby lepiej się rozumieć, lepiej grac w siatkówkę, współpracować na boisku a przede wszystkim aby przeżyć piękne chwile.
Skład: Monika Rak (kpt), Weronika Rak, Magdalena Dumin, Wiktoria Bąk, Katarzyna Włudzik, Wiktoria Wójcik, Zuzanna Glanda, Sara Szostkiewicz, Oliwia Kubis, Olga Tyszer, Martyna Dudek, Magdalena Kurzak, Karolina Ławińska. Trener Monika Mucha.
Dziewczęta serdecznie dziękują Wójtowi Gminy Kluczewsko – p. Rafałowi Pałce za zapewnienie bezpłatnego transportu na ww. rozgrywki.  

Czytaj więcej: Dziewczęta z siatkarskim DNA

XI Finał Wojewódzkiej Ligi Siatkówki LZS

Czytaj więcej: XI Finał Wojewódzkiej Ligi Siatkówki LZS2 kwietnia w Hali Sportowej „Bilcza” odbył się XI Finał Wojewódzkiej Ligi Siatkówki LZS. Prawo gry w nim uzyskały 4 drużyny: MSS Masłów, Budkom Oleśnica, LUKS „START” Dobromierz oraz gospodarz turnieju Transfer Bilcza. Grano systemem „półfinał- finał” do dwóch wygranych setów. 
Wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco:
1 półfinał: Transfer Bilcza – Budkom Oleśnica 0:2 (9:25, 13:25)
2 półfinał: MSS Masłów - LUKS „START” Dobromierz 2:0 (26:24, 26:24)
Mecz o 3 miejsce: Transfer Bilcza - LUKS „START” Dobromierz 0:2 (20:25, 25:27)
Finał: MSS Masłów - Budkom Oleśnica 2:1 (25:19, 26:28, 15:12)
START: Arkadiusz Pakuła, Szymon Depta, Łukasz Depta, Łukasz Staszczyk, Piotr Ogrodnik, Jarosław Pytka, Dawid Suder, Przemysław Orzechowski, Paweł Kozielewski, Andrzej Strychalski, Adam Dzierzgwa
Team Menager: Ania Dzierzgwa

Czytaj więcej: XI Finał Wojewódzkiej Ligi Siatkówki LZS

Siatkarski Tydzień uczniów z Kluczewska

Czytaj więcej: Siatkarski Tydzień uczniów z KluczewskaW minionym tygodniu uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej w Kluczewsku uczestniczyli w trzech turniejach siatkarskich. Najpierw w niedzielę 19 marca Reprezentacja Chłopców wystąpiła w Ogólnopolskim Turnieju Mini-Siatkówki JOKERY 2017 w Tomaszowie Mazowieckim. Impreza od dwunastu lat jest organizowana przez Szkołę Podstawową nr 13 i działający w tej szkole Uczniowski Klub Sportowy „13 JOKER”. Współorganizatorem tej największej w województwie łódzkim imprezy siatkarskiej dla najmłodszych jest Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz siatkarski Klub Sportowy „LECHIA”.   Patronatem zawody objęła Fundacja POLSKA SIATKÓWKA. Nasi chłopcy w w/w turnieju mieli okazję zmierzyć się z najsilniejszymi drużynami z całej Polski w kategorii „trójek”. W gronie 24 zespołów zostali sklasyfikowani na 15 miejscu. 

Czytaj więcej: Siatkarski Tydzień uczniów z Kluczewska

START W IV Lidze

Czytaj więcej: START W IV LidzePrzed sezonem 2016/2017 sympatyków naszej drużyny czekały niemałe zmiany. Zmiany w składzie zespołu oraz cel, który przyświecać miał zawodnikom w trakcie rozgrywek. Ubiegły sezon drużyna z Dobromierza zakończyła na IV miejscu rozgrywek IV Ligi Siatkówki Mężczyzn. To był nasz pierwszy rok i wspaniały sukces organizacyjno- sportowy. Dzięki naszym sponsorom oraz dodatkowemu wsparciu Gminy Kluczewsko udało nam się zrealizować nasze cele i zamierzenia.
Skład drużyny również przeszedł kilkukrotne rewolucje. Z przyczyn zawodowych odeszli nie wznowili treningów Przemysław Staszczyk, Sebastian Kłudziak, Łukasz Żydczyk, Piotr Kopera i Jarosław Pytka. Dodatkowo nasi zawodnicy kształcą się na studiach i kończą szkoły średnie, co znacząco wpływa na ich udział w meczach. W trakcie sezonu dołączyli do składu Rafał Wróblewski (zawodnik III-ligowej drużyny z Kamieńska), Adrian Zasada oraz Paweł Zalas oraz młodzi zawodnicy Paweł Kozielewski, Krystian Bąk, Sławomir Lipiński.

Czytaj więcej: START W IV Lidze

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radoszyce

Czytaj więcej: Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy RadoszyceDrużyna Ludowego Uczniowskiego klubu Sportowego „START” Dobromierz wzięła udział w turnieju piłki siatkowej w Radoszycach. Do sportowej rywalizacji przystąpiły cztery drużyny z Radoszyc, Gowarczowa, Dobromierza oraz Przyjaciół. Turniej swym patronatem objęli Wójt Gminy Radoszyce Pan Michał Pękala oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty Pan Kazimierz Mądzik. Rywalizacja toczona była systemem „każdy z każdym”.|
START: Anna Dzierzgwa, Arkadiusz Pakuła, Łukasz Depta, Adam Dzierzgwa, Jarosław Plaskacz, Robert Dzierzgwa
Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, medalami oraz dyplomami. Warto zaznaczyć, iż tytułem MVP Turnieju został nagrodzony nasz zawodnik Arkadiusz Pakuła. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radoszyce

XI Świętokrzyska Liga Siatkówki LZS

Czytaj więcej: XI Świętokrzyska Liga Siatkówki LZSW miniony piątek w Hali Sportowej w Dobromierzu odbył się turniej w ramach XI Ligi Siatkówki LZS, którego gospodarzem był zespół LUKS „START” Dobromierz.
W bieżącym roku do sportowej rywalizacji przystąpiły trzy drużyny z terenu Powiatu Włoszczowskiego tj. wspomniana drużyna z Dobromierza oraz Hetman Włoszczowa i Zryw Secemin. Drużyny rywalizowały ze sobą grając systemem „każdy z każdym”. Sędziami poszczególnych spotkań byli Panowie Paweł Pura i Sebastian Olczyk.
Poniżej podajemy wyniki:
LUKS START Dobromierz - HETMAN Włoszczowa  2:0 (25:11, 28:26)
HETMAN Włoszczowa - ZRYW Secemin 1:2 (25:23, 24:26,13:15)
LUKS START Dobromierz - ZRYW Secemin 2:1 (21:25, 25:22. 15:11)

Czytaj więcej: XI Świętokrzyska Liga Siatkówki LZS

Podkategorie

Strona 1 z 9

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

„Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego"

 „Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej"

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

  TUTAJ

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy