Dzisiaj jest: 15 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Nasze „czwóreczki” najlepsze w Ostrowcu Św.! Młodziczki grały w Przedborzu

b_150_100_16777215_00_images_2022_SPORT_Nasze_01.jpgKolejny siatkarski weekend za nami. W piątek (18.03.) nasze młodziczki zagrały w turnieju Kobiet w Przedborzu, a w piękną słoneczną niedzielę 20 marca minisiatkarki zagrały w Ostrowcu Świętokrzyskim gdzie odbył się kolejny z turniejów minisiatkówki z cyklu „Świętokrzyskie Mini Volley Cup”. Tradycyjnie siatkarki z Kluczewska, wystąpiły we wszystkich kategoriach.

 

Poniżej przedstawiamy jak poradziły sobie nasze dziewczynki:

W kategorii „single starsze” wystartowały 3 zawodniczki Lolka Kluczewsko, które ostatecznie zajęły następujące bardzo dobre miejsca: Liliana Owsikowska – V-VI, Aleksandra Dobrowolska – V-VI, Oliwia Basiak – VII-VIII. W tej kategorii zagrało 21 dziewczynek.

W kategorii „dwójki” zespół UKS LOLEK Kluczewsko (Zosia Zawisza, Zuzia Hyska i Wiki Karolczyk) sklasyfikowany został na miejscu VII. Tej ekipie naprawdę niewiele brakuje do najlepszych. O miejscach decydują niewielkie detale nad którymi musimy popracować. W tej kategorii zagrały 23 zespoły.

W kategorii „trójki” UKS LOLEK Kluczewsko reprezentowały tradycyjnie 2 nasze zespoły. Zespół pierwszy (Małgosia Gacek, Martyna Teklak i Wirginia Adamus), zajął miejsce V. Dziewczyny z drugiego zespołu (Lena Jasińska. Lena Czarny Marszałek, Maja Rucińska i Alicja Nowak) sklasyfikowane zostały na miejscu IX.W tej kategorii wystąpiło 14 zespołów.

W kategorii „czwórki” UKS Lolek Kluczewsko (Amelia Jończyk, Emilia Dobrowolska, Natalia Mikołajczyk, Amelia Pura, Basia Szymczyk) zdobył I miejsce. W tej kategorii wystąpiło 10 zespołów.

Kolejne mecze wszystkich drużyn już niebawem, a 2 kwietnia nasze „czwóreczki” zagrają w bardzo silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt – „Kluczewsko Mini Volley Cup” na który serdecznie zapraszamy.

18 marca w Przedborzu odbył się III Zimowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zagrało w nim 6 drużyn, a wśród nich UKS Lolek Kluczewsko – najmłodsza drużyna w rozgrywkach. Turniej w pierwszej fazie (2 grupy trzyzespołowe) nasze siatkarki najpierw pokonały LO I Przedbórz 2:0, by w drugim meczu uznać wyższość GLKS Fałków 0:2. UKS Lolek zajął II w grupie co zaowocowało grą o miejsce III w całym turnieju. Przeciwnikiem „Lolka” w meczu o brąz był Team Przedborzanki, który zajął II miejsce w grupie I. Grupę I wygrała drużyna Dana Gameb Skarżysko Kamienna, III miejsce zajęło LO II Przedbórz.

Po rozegraniu wszystkich meczów finałowych klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco: 1. GLKS Fałków, 2. Dana Gameb Skarżysko Kamienna, 3. Team Przedborzanki, 4. UKS Lolek Kluczewsko, 5. LO I Przedbórz, 6. LO II Przedbórz.

Najlepszą zawodniczką UKS Lolek Kluczewsko została wybrana Natalia Mikołajczyk.

Wszystkie drużyny oraz najlepsze zawodniczki zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i pucharami, które wręczyła pani Wiesława Janosik -  Burmistrz Miasta Przedborza.

Nasza drużyna mimo tego, że z różnych powodów musiała zagrać w lekko „okrojonym” składzie zaprezentowała się bardzo dobrze na tle bardziej doświadczonych zespołów. Dziewczyny swoją ambicją i zaangażowaniem pokazują, że mimo tego iż zakończyły już sezon ligowy to nadal chce się im grać i doskonalić swoje umiejętności.

UKS Lolek Kluczewsko w turnieju wystąpił w składzie: Ania Grabiec, Zuzia Wyrobek, Zuzia Jaworska, Natalia Mikołajczyk, Kamila Stanisz, Basia Szymczyk, Kinga Bakalarz, Emilka Miszczak. Trener – Tomasz Dębowski.

Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze Nasze Nasze Nasze
Nasze    

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

„Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego"

 „Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej"

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

  TUTAJ

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy